Весільна подорож

Куди поїхати у весільну подорож? Це питання для багатьох молодят зараз навіть більш актуальне, ніж, скажімо, план весілля або підбір гостей. Ось чому до вибору місця, де буде проведений медовий місяць, слід підходити дуже відповідально.

Насамперед, вибір між Україною та курортами світу, безумовно, мають здійснювати лише наречені, не керуючись бажаннями сімей чи друзів: це означає, що якщо молодим буде комфортніше в подорожі Золотим кільцем або до Києва, ні в якому разі не варто погоджуватися на наполегливі. поради знайомих відправитися на Мальдіви або кудись ще! Як мине медовий місяць, вирішують лише молодята, і нікому не слід пояснювати мотиви рішення!

Весільна подорож

Однак при цьому не варто обирати відпочинок в Україні, лише тому, що він коштує дешевше и купити квитки на автобус онлайн . Це, до речі, зовсім не так: як і сучасне весілля, відпочинок наречених на курортах може вилитися в копієчку, особливо якщо вони не захочуть собі ні в чому відмовляти! І якщо керуватися лише міркуваннями економії, то іноді краще замовити на два тижні готель за принципом “все включено” в Єгипті чи Туреччині, ніж відпочити 5-7 днів на узбережжі, де доведеться платити за все.

З іншого боку, відпочинок в Україні буде зручнішим з погляду дороги, що коштуватиме не дорожче, ніж, наприклад, оригінальна весільна сукня. А ось якщо вибрати європейський тур або відпочинок на далеких островах, то добиратися до місця призначення доведеться довше і часто з пересадками, а це далеко не завжди. Більше того, Україна дає можливість вирушити у весільну подорож за кермом власної машини, а от у Європу і вже тим більше до Азії так поїхати буде складніше.

Ну а щодо вибору місця відпочинку з точки зору краси, то тут ніхто не зможе підказати правильний варіант, крім серця! І Україні, і Європа, і взагалі всі континенти та країни світу прекрасні по-своєму, і лише від молодят залежить, де вони захочуть провести найщасливіший час свого життя. Втім, навіть найбанальніші місця в такий період будуть чудові, адже їх по-справжньому прикрасить кохання!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.