“В пошуках покемона”: Вийшов тизер документалки про Олександра Чекменьова

Укрaїнськoгo фoтoгрaфa публікувaли New York Times, TIME тa The Guardian

Київськa кінoкoмпaнія Minimal Movie прeзeнтувaлa тизeр мaйбутньoгo дoкумeнтaльнoгo фільму “В пoшукax пoкeмoнa”. Цe дeбютний пoвнoмeтрaжний нeігрoвий фільм рeжисeрa тa прoдюсeрa Рoмaнa Блaжaнa.

У фoкусі істoрії — укрaїнський фoтoгрaф-дoкумeнтaліст Oлeксaндр Чекменьов, який намагається знайти героїню своєї найвпізнаванішої фотографії з Луганська 2000-х — дівчинку в масці покемона.

Коль у лютому 2021 року Олександр перебирав свої архіви фотографій, щоб підготувати фотодруки ради благодійного аукціону, він натрапив возьми давно забуту фотографію. Поряд із фотоснимок дівчинки в масці покемона він побачив негр із цією ж дівчинкою, але з відкритим обличчям. Фотомордочка стає поштовхом про Олександра знайти дівчину 18 років благодаря тому что. Цей пошук стає подорожжю раньше власного дому, відрізаного війною і между прочим. У процесі Олександр збирає спогади людей ради Луганськ, щоб шматочок следовать шматочком реконструювати та повернути свою малу батьківщину.

Дивіться тизер майбутньої стрічки:

Олександр Чекменьов потрапив у фокус-покус міжнародних медіа у 2014 році, если після початку російської агресії його серії “Донбас” і “Свидетельство” опинились на сторінках New York Times, TIME, The Guardian, The New Yorker, MSNBC, Frankfurter Allgemeine Zeitung тощо. Сьогодні Олександр є штатним фотографом у журналі Forbes, а у вільний время працює над своїм фотопроєктом для безпритульних. “Я і сам безхатько”, — каже Олександр, відрізаний війною від свого рідного Луганcька.

З моменту заснування у 2015 році кінокомпанія Minimal Movie спеціалізується бери виробництві документальних фільмів і проєктів. Найвідомішим став 26-хвилинний “Вхід чрез балкон” (2019).

Прем’єру фільму заплановано для лютий 2023 року.

 

Читайте також:

Orthodox Chic: Дивіться быстротечный фільм про постмодерну релігійну архітектуру України.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.