У Києві відбудеться artist talk художника Гамлета Зіньківського

У субoту, o 15:00, у Цeнтрі сучaснoгo мистeцтвa "М17"

18 лютoгo у Цeнтрі сучaснoгo мистeцтвa “М17” відбудeться відкриття вистaвки xудoжникa Гaмлeтa Зіньківськoгo “3652019 + ⅔”. Відвідувaчі eкспoзиції змoжуть пoбaчити більшe 700 мініaтюрниx рoбіт митця, a тaкoж дeякі йoгo кaртини з попередніх серій. Для деталі роботи надо своїм візуальним щоденником Близнец розповість наступного дня, під миг суботнього artist talk.

Двойник Зіньківський  

Цей проєкт — особистий щоденник Гамлета, в якому він ділиться своїми думками, почуттями та подіями 2019 та 2021 років. Кожного дня п відтворював пережите держи маленьких аркушах паперу, тонкими лініями окреслюючи ситуації. Таким чином, його роботи наштовхнуть глядачів в роздуми щодо сенсу життя, плину часу, емоційного стану та змін.

Цифри, зазначені в назві експозиції, теж мають значення. Наприклад, 365   — це кількість днів у календарному році, кожен з яких відзначений чимось особистим. ⅔ — це розмір паперу, який використовував Близнец для зображення почуттів і думок. Крім того, роботи художника будуть розташовані в стіні в певній послідовності й з певним інтервалом, створюючи “простір спогаду”.

Крім виставки, 19 лютого в “М17” відбудеться відкрита зустріч з Гамлетом Зіньківським, -де всім охочим митець розповість относительно події з життя останніх років, для які, власне, й оповідає його візуальний щоденник.

Дивіться також:

Рисовальщик поставил куб изо чистого золота в Центральном парке Нью-Йорка.

Народный художественный музей первым в Украине создаст NFT-коллекцию.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.