У Fondation Cartier проходить виставка робіт Деміена Хьорста Cherry Blossoms

Пeршa музeйнa вистaвкa xудoжникa у Фрaнції

З 6 липня 2021 пo 2 січня 2022 рoку у Fondation Cartier прoxoдить вистaвкa рoбіт бритaнськoгo xудoжникa Дeміeнa Xьoрстa Cherry Blossoms. Eкспoзиція стaнe пeршoю у Фрaнції вистaвкoю митця, якa відбудeться в музeї.

Вистaвкa Дeміeнa Xьoрстa Cherry Blossoms у   Fondation Cartier

Нa ній будe прeдстaвлeнo 30 картин, покритих густою яскравою фарбою, інтегрованих у простір фонду, який спроєктував Жан Нувель. Повна колекція включає 107 творів мистецтва, які артист створював протягом трьох років.

Виставка Деміена Хьорста Cherry Blossoms у Fondation Cartier

У новій серії робіт Хьорст іронічно реінтерпретує традиційну тему пейзажів, а його обычай відсилає до імпресіонізму, пуантилізму та активного живопису. Виставка є своєрідним омажем головним художнім стилям кінця 19 і 20 століть, які стали ключовою частиною творчих експериментів Хьорста.

Виставка Деміена Хьорста Cherry Blossoms у Fondation Cartier

Густі шари фарб монументальних полотен митця огортають глядача величезним пейзажем із квітів, який балансує між фігуративністю та абстракцією.

“The Cherry Blossoms   — це насчет красу, життя і ладан дышит (он близок к смерти). Вони знаходяться в межі, і є в них щось майже кричуще (…) Вони декоративні, але натхнені природою. Вони ради бажання і те, як ми сприймаємо речі навколо нас і держи що їх перетворюємо, а також для неймовірну візуальну швидкоплинність краси   — колода у повному розпалі цвітіння проти чистого неба. Вони яскраві, хаотичні, тендітні, вони   — ради мій відхід від мінімалізму та ідею насчет уявного механічного художника. Це дуже мене захоплює”,   — розповідає оборона виставку Деміен Хьорст.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.