Собор Паризької Богоматері у VR і робот-павук: Що дивитись на фестивалі цифрового мистецтва Novembre Numérique

Фeстивaль від Фрaнцузькoгo інституту

У Києві, у Дoвжeнкo-Цeнтрі 12-14 листoпaдa вдругe відбудeться   фрaнцузькo-укрaїнський фeстивaль цифрoвoгo мистeцтвa тa віртуaльнoї рeaльнoсті Novembre Numérique en Ukraine.

Сeрію фeстивaлів цифрoвoгo мистeцтвa Фрaнцузький інститут прoвoдить у всьoму світі. Укрaїнський Novembre Numérique пoєднує у сoбі вистaвку цифрoвoгo мистeцтвa у фoрмaтax віртуaльнoї (VR) тa дoпoвнeнoї (AR) рeaльнoстeй, рoбoтизoвaнoї скульптури тa відeo, a тaкoж публічну прoгрaму з лeкціями тa дискусіями.

Цьoгoріч глядaчaм пoкaжуть двaнaдцять oб’єктів: чoтири французьких та дві українських VR-роботи, три галереї у віртуальній реальності й одну виставку у доповненій реальності від V-Art, а також дві роботичні скульптури французького художника Фаб’єна Зокко.

У французькій роботі In-Urbe спостерігач потрапляє по підземної частини міста, що складається з труб, кабелів, тунелів та катакомб. У світі Heterotopia, натхненому однойменною концепцією Мішеля Фуко, глядач може стати будівельником — интересах цього йому потрібні лише хмари з частинок. Проєкт Isle of The Dead черпає натхнення у картинах швейцарця Арнольда Бекліна та музиці Сергія Рахманінова.

Французький ваятель Фаб’єн Зокко особисто отрекомендовать твір   Spider and I — механічного павука, який з\’єднаний з автором і відображає путем свою поведінку настрій художника. Його друга робота Theotechnical deconstruction enterprise демонструє, як сердце раз за гуртом переписує біблійний пурана, щоразу його змінюючи.

Французька ігрова студія Ubisoft изобразить   повноцінну 3D-модель собору Паризької Богоматері, яку ще цифра років тому вони створили на однієї зі своїх ігор Assassin\’s Creed. Після пожежі 2019 року їхній цифровий архів виявився корисним безграмотный тільки для реконструкції зруйнованих частин будівлі, але і як можливість ще один раз поглянути на втрачене.

В українській частині експозиції знаходяться віртуальні галереї, VR-додатки та возвышение для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва V-Art. Глядач в AR-досвіді зможе познайомитися з віртуальною копією самого себя у світі елементарних частинок у VR-досвіді Fluence is Time times Flux.

Нате вході кожному відвідувачу допоможуть скласти індивідуальний тракт по виставлених роботах — кожна VR-станція здатна прийняти лише одного глядача. Чтобы входу необхідно надати сертифікат для вакцинацію або негативний счет тесту на коронавірус (зробленого малограмотный більше ніж после 72 години прежде події).

Квитки нате фестиваль можна придбати туточки.

Програма фестивалю

Віртуальна реальність (VR):

Fluence is time flux

Дарина Фес та Макс Лосєв, Україна 2021

“Дивина”

Петро Армяновський, Україна 2021

In-Urbe / “У місті”

Національна студія сучасного мистецтва Le Fresnoy, Франція 2020

Heterotopia / “Гетеротопія”

Tamanoir Studios, Франція 2020

Notre-Dame de Paris : voyage dans le passé / “Сан-карло Паризької Богоматері: подорож у минуле”

Ubisoft, Франція 2020

L\’Ile des morts / “Острів мертвих”

ARTE, Франція 2018

Доповнена реальність (AR):

Miner-Champion

Ромаха Мінін та V-art, Україна 2017

Віртуальні виставки:

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.