МузBAZA: слухаємо сети артистів, що завітають у серпні до Києва

Щo тoчнo вдaлoся кoмaнді Курeнів цьoгo літa – ствoрити спрaвжній oaзис пoсeрeд гучнoгo містa. Який б вікeнд ви нe oбрaли – тaм зaвжди відбірнa музикa, кількa бaрів з цікaвими кoктeйлями, лaмпoвa aтмoсфeрa тa, звіснo ж, смaчні стрaви. Тoму зібрали интересах вас плейлист з музикою артистів, що завітають предварительно Куренів у серпні, аби кожен зміг обрати ключову подію кінця літа. 

Viken Arman // 13 серпня

Вікен Арман —  справжній музичний целитель, який за допомогою старовинних орієнтал-мелодій та сучасних електронних ритмів відправить слухача у захоплюючу подорож у просторі й часі.  Така магія йому вдається завдяки своєму бекграунду  –  багато часу у дитинстві Арман проводив у музичній консерваторії. Крім того, він добре орієнтується у класичній музиці та джазі, демонструючи ці знання під время своїх сетів. Він ровно захопить увагу  найвибагливішого слухача. 

Rolls `n` Do (tINI b2b Bill Patrick) // 14 серпня

Білл Патрік ніколи невыгодный був хітмейкером, але його епатажність, створення відомих американських вечірок бери кшталт “Robots” та дотепних радіопередач сверху Robot Radio та OpenLab Radio – зробили його відомим та улюбленим діджеєм в Америці, получи и распишись Ібіці та у Східній Європі. Його партнерка вслед пультом tINI – діджейка із Мюнхену, яка вважається ключовою жіночою фігурою у світі андеграунд-кот і техно, вдало поєднуючи беспредельный спектр і різноманітність стилів електронної музики. Гуртом вони об`єднались та створили проєкт Rolls`N`Do. Їх музичне звучання – це соковиті, глибокі і объединение-літньому сонячні ритми, що надовго затримують вам на танцполі.

Ben Bohmer Live // 27 серпня

Найяскравіша зірка німецької електронної музики. Стриптизер, чий дебютний атлас Breathing збирає понад 50 мільйонів стрімів. Наразі він підкорює чарти Beatport із треками к танцполів та вечірок, а нещодавно анонсував другий кипсек Begin Again, получи якому поєднує melodic house з інді-роком, інді-попом та іншими жанрами, залучаючи предварительно співпраці численних вокалістів і музикантів. Давно Києва Бен Бьомер приїде з порцією ексклюзивних треків і вже відомими клубними хітами, серед яких ветрено із Яном Блумквістом Decade та іншими роботами.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.