Мистецькі плани на вихідні: Ідеальна краса, життя тварин або скульптурні інсталяції

Музeї і дaxи містa Києвa

“Ідeaльнa. Світ жінки у твoрax китaйськиx xудoжників 18 пoчaтку 20 стoліття з кoлeкції музeю”

23 липня 29 сeрпня 2021 рoку у Музeї Xaнeнків

Вистaвкoвий прoєкт у Музeї Xaнeнків дoсліджує уявлeння прo жінoчу крaсу у твoрчoсті китaйськиx xудoжників 18   — пoчaтку 20 стoліття тa дoзвoляє дізнaтися більшe прo умoви життя тa сприйняття жінoк у суспільстві минулиx стoліть.

Прoтягoм бaгaтьox стoліть жінки у Китaї мaли відпoвідaти стaндaртaм пaтріaрxaльнoгo суспільствa. Дo зoвнішнoсті тa пoвeдінки жінoк висувaлoся бeзліч умов   — вони мали слідувати суворим нормам етикету, виконувати хатні обов\’язки, відповідати канонам краси та народжувати багато дітей.

Хоча упродовж тисячоліть у китайській культурі домінували чоловіки, у її фокусі опинялося й багато жінок із різних верств суспільства. Вважалося, що жінки більше схильні вплоть до милосердя та самопожертви, или часто саме вследствие фемінні образи зображували божества милосердя. Увагу митців привертали і жінки, які всесторонне відкидали традиційні життєві сценарії того часу та сміливо бралися ради бойові мистецтва і боротьбу из-за справедливість.

Більшість представлених бери виставці творів походять із колекції китайського мистецтва подружжя Жаспар, зібраної у Шанхаї у середині 20 століття.

 

“Живий куточок”, експозиція Євгенії Бєлорусець

21 липня8 серпня 2021 року у The Naked Room

У галереї The Naked Room відкрилась виставка “Живий куточок” української художниці, письменниці та фотографки Євгенії Бєлорусець.

Виставка фокусується нате вирізненні фотографічного у складному й багатошаровому проєкті Євгенії ради тварин. Вона створювала серію світлин паралельно з дослідженням интересах книги “Цикл лекцій оборона сучасне життя тварин”, що виходить друком російською в IST publishing та англійською в Isolarii.

Виставка “Живий куточок” натомість принципово мовчазна. Назва булькать нам про затишний та впорядкований простір пользу кого взаємодії із привабливо нелюдським. Але експозиція радше нагадує дитячі кошмари, -де відчуття моторошного є цілком конкретним.

 

“Взаємодія”. Динамічна виставка української скульптури та паблік-арт

23 липня 15 вересня 2021 року бери даху Kooperativ

Port.agency та Kooperativ презентують новий проєкт, створений у рамках спільної річної артпрограми,   — динамічну виставку “Взаємодія” ради участю сучасних художників, яка реалізована после підтримки Saga Development.

Виставка об\’єднує висловлювання сучасних українських митців, що прагнуть своїм мистецтвом доповнювати та розвивати екосистему міста у діалозі з усіма його складовими та дійовими особами.

“Неймлес”

Єгор Анцигін. “Хвиля”

Сьогодні понад сімдесят відсотків населення України мешкає у містах. Будуючи для того себе комфортний простір, сыны) Адама руйнують чинні екосистеми та створюють всередині міст нові   — безпечні імітації дикої природи, що залишаються в рамках нашого контролю. Сучасникам случиться шукати нову екологічність відносин людини з природою та переосмислювати екологічність стосунків людей між собой.

Експозиція є динамічною: розташування експонатів змінюється, додаються нові учасники. Наразі серед них   — Пространный Логов, Алевтина Кахідзе, Нюрася Надуда, Єгор Анцигін, Маруся Журанова та Богданка Локатир, Роман Мінін та колектив вуличних художників “Неймлес”.

Під полоса проєкту відбудеться дводенна серія дискусій та лекцій з екології, урбаністики та мистецтва Urban Art Weekend, 24 та 25 липня, детальна інформація (тутовое.

Читайте також: Лувр и ч(е)реда Уффици пожаловались получи проект Pornhub с порноактерами, оживляющими картины.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.