Макс Барських «обирає життя» у новому проєкті Recycling

«No Exit» — музичний рeліз aртистa в рaмкax сoціaльнoгo мeдіa прoєкту Recycling. Впeршe зa свoю 15-річну кaр`єру Бaрськиx ділиться oсoбистoю істoрією стoсунків із дoпінгaми, які мaли місцe у житті музикaнтa. 

У грудні 2021 рoку Макс Барських оголосив насчет запуск арт-простору — експериментальної лабораторії, завдяки якій 2022 рік обіцяє стати максимально плідним у контексті соціально-музичного контенту. Першою темою Recycling стала закорючка сімейного насильства та особистої історії Барських.

Макс Барських: «У Recycling я висловлюватимусь возьми теми, які пережив для власному досвіді».

Перший сингл No Exit із циклу Recycling ілюструє яскравий світ підмінних задоволень, що виявляється пасткою і что веде до безвиході.

Макс Барських: «У свой час музика, фешн, кіно зачастую романтизують наркотики, створюючи навколо них макроореол таємничості, особливого «настрою» та принади бажаних вечірок. Шабаш частіше я чую, як у суспільстві обговорюють поділ в більш або менш сильні белая отрава, той чи інший ефект від них. Про мене вони всі однакові, тому що в кінці завжди настає порожнеча. Свого часу я вибрав життя і зміг відмовитись від псевдозадоволень. Це було одне із найкращих рішень, яким я пишаюся», — прокоментував гимнаст. 

Нову композицію супроводжує fashion відео, режисером якого виступили Древний славянин Бадоєв та Trent Pazl, а всі образи героїв взяті з дебютної колекції бренду артиста Industrial Habits by Nick Vangard.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.