Чому англійці завжди говорять про погоду?

Чи не здається вам, що погода в Лондоні зараз жахлива? Я маю на увазі, це майже червень, і я все ще ношу свою зимову куртку і шарф! Коли вийде сонце?

Говорити про погоду

Чому англійці завжди говорять про погоду?

Я знаю, про що ви думаєте… – Вона говорить про погоду, вона повинна бути англійкою! – Ви маєте рацію, в Англії люди часто починають розмову, обговорюючи погоду. Ви коли-небудь замислювалися, чому це так?

Ну, погода – це дуже нейтральна тема для розмови – це ідеальна тема для розмови про те, коли ви не хочете вести серйозну чи змістовну бесіду з кимось. Про погоду можна поговорити з ким завгодно, в будь-якому місці – з незнайомцем на автобусній зупинці, з друзями по телефону або коли ви врізаєтеся в свого боса в офісній кухні! А у нашому бюро перекладів таке можливо, бо кухня у нас замала.

Однак говорити про погоду може означати більше, ніж просто намагатися завести розмову з незнайомцем. Вона також використовується як криголам в складних ситуаціях (наприклад, співбесіда) або може бути використана для того, щоб дізнатися більше про особистість людини. Якщо одного дня буде сильний дощ, і хтось скаже вам: «Ой, цілий день йде дощ», як би ви відповіли? Якщо ви думаєте: «Я знаю, я дійсно ненавиджу дощ. Хотілося б, щоб він припинився ”, можливо, ви – досить негативна людина. Але, якщо ви думаєте: «Ну що ж, принаймні, це добре для мого саду», є велика ймовірність, що ви оптиміст!

Погода скрізь, і це впливає на всіх, так що якщо ви зустрінете незнайомця або якщо ви познайомилися з кимось, це ідеальний спосіб почати розмову! Він також змінюється кожен день, тому завжди є що згадати. Уявіть, що ви перебуваєте в парку і бачите вподобану вам дівчину або хлопчика. Як ви думаєте, краще почати розмову з: “ваші очі дійсно прекрасні. Хочеш піти на побачення? або: “сьогодні чудовий день, правда?”

Отже, як можна почати розмову про погоду? Ну, насправді це досить просто. Тільки запам’ятайте деякі з наведених нижче фраз і спробуйте їх на чужому шляху наступного разу, коли ви чекаєте автобуса або наступної співбесіди!

“Сьогодні прекрасний день, правда?”

“Яка дивна погода!”

“На небі ні хмарки!”

“Сонце вийшло!”

“Сьогодні вранці йшов сильний дощ”

“У нас спека!”

Або дуже типова ідіома, яка часто використовується в Англії для опису сильного дощу:

“Дощ ллє як з відра!”

Удачі і дайте мені знати, якщо ви використовуєте будь-який з цих фраз, щоб почати розмову на цьому тижні!

Будемо сподіватися, що наступного тижня погода покращиться! Минулого тижня ми організували пікнік в Гайд-парку в якості соціального заходи для наших студентів, але вони не могли влаштувати пікнік, тому що погода була дуже поганою! Замість цього вони гуляли по парку і зустріли кумедних білок!

Чи можете ви заповнити прогалини в цих реченнях?

1. When it is extremely cold, small pieces of hard ice, called _______ , come down and if they hit you, it could hurt!

2. “I’m not going to take my umbrella today. It’s only _______ now.” (raining very lightly)

3. “Why are your trousers wet?” “I stood in a ______.” (pool of rain)

4. “I can’t believe it’s so hot in April! We must be having a ________.”

5. “I saw the weather _______ earlier and it’s hopefully going to be sunny tomorrow.”

6. “When I looked at the _______ it said the temperature was 15 degrees.”

Дякуємо, що вивчаєте англійську з бюро перекладів Glebov

Автор: викладач англійської Глебова Катерина

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.