7 серіалів про сімейні таємниці, від яких неможливо відірватись

Чужa рoдинa — цe зaвжди бeзліч тaємниць, зa якими ми тaк любимo підглядaти у кінo. Якщo ви тeж oбoжнюєтe зaгaдкoві, мoтoрoшні тa зaxoпливі сюжeти, зaснoвaні нa сімeйниx сeкрeтax, вмикaйтe oдин із сeріaлів з нaшoї нoвoї дoбірки. Гaрaнтуємo: відірвaтися будe нeмoжливo!

Місіс Вілсoн (Mrs. Wilson)

Чоловік головної героїні Еллісон Вілсон помирає від серцевого нападу, а невдовзі нате її порозі з`являється жінка, яка стверджує, що насправді вона його справжня днд. Серіал заснований держи реальних подіях. У головній ролі — Рут Вілсон, яка зіграла свою бабусю Еллісон.

Усюди жевріють пожежі (Little Fires Everywhere)

Спокійне життя Елени Річардсон і її сім`ї порушує художниця Мія Уоррен, що раптово з`явилася в місті. Що спільного між цими двома жінками? Які таємниці береже кожна з них? І вплоть до чого призведе їхнє протистояння?

Велика маленька вздор (Big Little Lies)

П`ять сімей, п`ять нисколечко різних історій, які несподівано виявляються пов`язаними між собой. Після таємничого вбивства, яке сталося прямиком на шкільному балі, всі вони опиняються під пильною увагою. Чи справді їхнє життя таке ідеальне, як здається получай перший погляд?

Удавання (The Act)

Головна героїня, дівчина-підліток Джіпсі, страждає від цілого ряду різних хвороб і перебуває під наглядом своєї мами. Для перший погляд жінка здається матір`ю-героїнею, проте цей способ руйнується після того, як Вотан із лікарів заявляє, що насправді дівчина совсем нечего делать могла б жити лишенный чего інвалідного візка, ліків та опіки матері.

Чому жінки вбивають (Why Women Kill)

Страшні сімейні таємниці, зради, публічні скандали, злочини, сильні жінки та… вбивства — цей серіал підкорив усіх. А ми рекомендуємо тобі подивитися мало-: неграмотный тільки перший путина, який розповідає нам історії трьох героїнь з різних епох, але зі схожими проблемами, а й другий, прем`єра якого відбулась минулого року. 

В її очах (Behind Her Eyes)

Здавалося б, історія насчет звичайний любовний трикутник між головним героєм Девідом, його дружиною Благочестивая і секретаркою Луїзою. Проте до сих пор стає складніше, коль Луїза раптово зав`язує дружбу з Благочестивая і починає підозрювати, що подружжя приховує якусь таємницю.

Відіграти отступать (The Undoing)

Спокійне життя головної героїні Грейс йде шкереберть після того, як місто вражає жорстоке вбивство, а її чоловік зникає. Тепер вона прагне дізнатися, чи пов`язані ці дві події між собой.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.