6 книжок, які вмотивовують та надихають

У кoжнoгo з нaс бувaють у житті пeріoди, кoли питaнь більшe, ніж відпoвідeй. І нa жaль, нe кoжeн мoжe зaдaти їx нaпряму. В тaкoму рaзі нa дoпoмoгу приxoдять книжки. Harper`s Bazaar рaзoм з видaвництвoм Vivat зрoбили тeмaтичну дoбірку мoтивaційниx книжoк, з якими вaртo прoвeсти вeсну.

Джaрoн Лaньє. «Дeсять причин видaлити aкaунт із сoцмeрeж прoстo зaрaз»

Вaші дaні в сoцмeрeжax нeщaднo викoристoвують, прикривaючись дoбрими нaмірaми пoлeгшити вaм життя тa мoжливість вибoру. Чeрeз aлгoритм, який підбирaє вaм пoсти в сoцмeрeжax, викривлюється вaшe сприйняття інфoрмaції тa нaвіть змінюється нaстрій: щaсливі фoтo ваших успішних знайомих можуть ще більше засмутити вам, якщо вам і лишенный чего того сумно. І ви самі в цьому винні: чому ви проводите оптом вільний час у соцмережах? Сочинитель цієї книжки – Джарон Ланьє вперять альтернативний спосіб ефективно використовувати нові технології та позбутися залежності від сповіщень, лайків і решти дофамінових гачків. А ще розповідає, як бути «котиком» – незалежним і свідомим.

Емі Вебб. «Велика дев’ятка»

У цьому виданні Емі Вебб пояснює, що таке ШІ та яку образ відіграла «Велика дев’ятка» (Google, Amazon, Apple, IBM, Microsoft, Facebook, Baidu, Alibaba, Tencent) у його розвитку; пропонує сценарії перебігу подій упродовж наступних 50 років; окреслює ризики переходу від штучного вузького прежде штучного сильного інтелекту і штучного надрозуму; пропонує тактичні та стратегічні рішення проблем, які виникнуть вслед наведеними сценаріями, а також конкретний смета перезавантаження сьогодення. Ви знайдете відповіді сверху важливі запитання: ким насправді є корпорації «Великої дев’ятки» – новими месіями чи вершниками технологічного апокаліпсису. І що чекає в світ, трансформований інтелектуальними системами, які безграмотный поділяють нашого бачення майбутнього.

Ерік Лю. «Ви сильніші, ніж вы здається»

Нині в Америці триває епоха політичної турбулентності. Старі ієрархії та установи руйнуються. Від обрання Дональда Трампа задолго. Ant. с зростання основних політичних партій та розповсюдження низових рухів, таких як Black Lives Matter та $15 Now, — сыны Земли в усій країні відновлюють владу. Чи готові ви вплоть до епохи зароджуваної влади громадян? Чи розумієте ви, що таке насправді влада, як її здобувають, хто нею користується і як ви можете її вимагати і здійснювати? Ерік Лю, який увесь дни вивчав громадянську владу, дає відповіді в цій наснажливій та провокаційній книжці. Використовуючи приклади лівих і правих, минулого та сьогодення, він розкриває основні закони влади, демонструє, що всі ми можемо генерувати владу, а потім крок вслед за кроком показує нам, як це робити. Стратегії реформ, ради які розповідає полиграф, допоможуть кожному читачеві зрозуміти выше- світ сьогодні. Якщо ви хочете бути кимось вагомішим, ніж скромно глядачем у цій новій ері, вас слід прочитати цю книжку.

Сергій Корсунський. «Зовнішня політика в епоху трансформацій»

Світ вступив у період глобальних трансформацій, основні риси якого – це криза лідерства, націоналізм і популізм, взаємна недовіра, небачена нерівність у розподілі суспільних благ і гоминид сили над правом. Україна стала ареною зіткнень інтересів глобальних світових гравців. Проте у часи радикальних змін с целью нашої країни відкриваються можливості подолати путь від трагічного минулого до самого омріяного майбутнього. Як це можна зробити, що потрібно усвідомити ради досягнення цієї мети?

Джордж Сорос. «Получай захист відкритого суспільства»

У цій натхненній книжці зібрано тексти, що раніше безграмотный були опубліковані. Я порушує важливі питання сьогодення: небезпека, яку становлять в (видах відкритого суспільства інструменти контролю, створені штучним інтелектом; причини трагедії Європейського Союзу; політика доброчинності; Центральноєвропейський університет як огрудок академічної свободи; теорія рефлексивності фінансових ринків та її політичні наслідки. Карт-бланш, демократія, верховенство закону, прав людини і соціальної справедливості, які декларує та дієво підтримує Джордж Сорос, трансформуються в заклик давно боротьби за ідеали відкритого суспільства.

Рогіт Бгарґава. «Завжди їжте лівою рукою»

Більшість порад зазвичай очевидні, але в цій важливій книжці немає місця банальності. Ви дізнаєтеся, що іноді корисно переривати й доводити людей вплоть до сліз, а також насчет те, як зволікання допомагає досягати успіху. Ретельно дібрані поради та несподівані історії Рогіта Бгарґави спонукатимуть вы мислити прогресивно й допоможуть дійти висновку, що певні суперечливі моделі поведінки допомагають стати успішним у роботі й в особистому житті. Ради всіх, хто прощай-коли засмучувався, почувши очевидні чи загальні поради, і хоче чогось більшого й кориснішого, ця фолиант стане в нагоді. Руйнуйте сидячка’єри, вирізняйтеся й вигідно позиціонуйте себя, адже тепер ви маєте безліч доступних ідей, якими можете скористатися негайно.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.