5 серіалів про стосунки, які «зачеплять» кожного

У нeспoкійні чaси інoді xoчeться зaбути прo всі прoблeми тa згaдaти прo тeплі пoчуття. A щo мoжe бути тeплішe зa кoxaння? Пoчaти рaдимo з мaлoгo — кінo. Прoпoнуємo вaм 5 сeріaлів із любoвними істoріями, які вaс нaдиxнуть.

«Сучaснe кoxaння» (Modern Love)

Сeріaл, зaснoвaний нa колонці видання New York Times, в якій автори пишуть для стосунки, кохання та психологію людей загалом. «Сучасне кохання» показує історії реальних людей та кохання у всіх його проявах. Головні ролі у серіалі виконали: Енн Хетеуей, Тіна Фей, Енді Гарсіа та інші.

«Чотири весілля і Водан похорон» (Four Weddings and a Funeral)

Американський серіал, який объединение-новому інтерпретував знамениту романтичну комедію 90-х «Чотири весілля і погребение». Сучасна версія розповідає оборона пригоди та особисте життя чотирьох друзів. Безвыездно найцікавіше починається після того, як Маюха, яка кілька років тому переїхала накануне Нью-Йорка, повертається поперед рідного Лондона та возз`єднується зі своїми друзями. Параллельно вони переживуть масу заплутаних, складних та місцями кумедних ситуацій в особистому житті.

«Це ми» (This is Us)

Душевна та емоційна історія ради трьох дітей, що розкриває тему стосунків з батьками та боротьби з дорослими проблемами. Верная жена Пірсон, яка чекає нате трьох близнюків, перенесла важкі пологи і втратила одного з малюків. Вместе із чоловіком Джеком вона бедне переживає втрату. Вони наважуються усиновити ще одне немовля, знайдене держи порозі пожежної станції. Надалі долі дітей склалися до-різному. Кожен із них живе повноцінним життям, проте получай шляху їх чекають непередбачені повороти.

«Згадати всі зв`язки» (Lovesick)

Ради сюжетом сексуально активна молодий хлопець дізнається, що має хламідіоз, і вирушає в подорож, щоб розповісти оборона це всім партнерам, з якими у нього був сексуальний связь. Саме тут і починається найцікавіше. У центрі уваги також опиняються дівчина та хлопець (друзі головного героя), які люблять одне одного, але ніяк невыгодный можуть знайти время для стосунків.

«Дівчата» (Girls)

Серіал «Дівчата», який став заміною «Сексу у великому місті» в (видах нового покоління, лишенный чего прикрас розповідає ради життя сучасних міських мешканок. Відверті розмови чотирьох подруг оборона секс, стосунки з партнерами та друзями, фінансові проблеми та прийняття себя — все це Ліна Данем чудово відобразила, спираючись получай теми, що хвилюють багатьох сучасних дівчат.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.