5 книжок, які допоможуть вам побудувати здорові стосунки

Пoгoдa нe дужe спoнукaє дo вeчірніx прoгулянoк, тoж сaмe чaс нaсoлoдитися дoмaшнім зaтишкoм: зaпaліть улюблeну пaрфумoвaну свічку, пригoтуйтe чaшку aрoмaтнoгo чaю тa дістaньтe тeплиц плeд. A кoмпaнію вaм нexaй склaдe oднa з циx книжoк прo здoрoві стoсунки — з сoбoю, пaртнeрoм та іншими людьми.

Обійми мене міцніше, С’ю Джонсон

Ця поэма корисна для поле: молодих і літніх, одружених, заручених і скромно тих, які живуть одновременно, щасливих і нещасних, традиційних і гомосексуальних — пользу кого всіх, хто шукає кохання довжиною в життя. Вона чтобы жінок і для чоловіків. Угоду кому) людей з усіх верств суспільства і всіх культур. Близькість і прихильність — базова нужда всіх і кожного. 

Токсичні миряне, Шахіда Арабі

Словарь для всіх, кому случаться мати справу з токсичними людьми. Ви навчитеся вибудовувати спілкування следовать своїми правилами і неважный (=маловажный) дозволятимете маніпулювати собой. 

Дорослі діти емоційно незрілих батьків, Ліндсі К. Гібсон

Must read на всіх, хто виріс у нездорових сім`ях, а особливо пользу кого тих, чиї емоційні потреби ігнорувались дорослими членами родини.

Давно себе ніжно, Олюся Примаченко

«Перед себе ніжно» — це рассказ для тих, хто тривалий часик ігнорував свої потреби й бажання, стримував почуття та емоції, мовчав оборона найважливіше для себя й не сприймав себя справжньої. Авторка пропонує стати собі другом і ставитися перед себе з найбільшою ніжністю, бери яку ви здатні. А с целью цього потрібно спершу почути й відчути себя. Саме це ви й зробите, прочитавши книгу Ольги Примаченко й застосувавши її практичні поради.

Вільна, Гленнон Дойл Мелтон

Ми, жінки, з усіх сил прагнемо бути хорошими: доньками, партнерками, працівницями, матерями, подругами, — сподіваючись, що це зробить нас щасливими.  А натомість почуваємося простой втомленими й виснаженими. А ще з ненароком розуміємо, що наше справжнє життя проступить повз нас. Гленнон Дойл теж жидомор саме так і вважала, що має бути вдячною долі вслед це. Проте одного разу вона усвідомила: насправді я проживаю неважный (=маловажный) своє життя! Жінка зробила крок у зовсім іншому напрямку, перестала бути хорошою в (видах всіх і стала вільною. Історія, розказана нею, вже захопила мільйони читачів у всьому світі й показала їм тракт до повноцінного життя.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.