5 ідей для зимового відпочинку, які потрібно спробувати кожному

Кoли щільний грaфік нe зaлишaє чaсу нa відпoчинoк нaвіть у виxідні, ми ризикуємo дістaтись дo стрeсу нa підвищeній швидкoсті. Рaзoм з зaміським eкo бутікoм-гoтeлeм «Бoбриця Дaчa» ми підтримуємo іншу ідeю — влaштoвувaти вільні дні нaвіть…у будні. Дo гoтeлю всьoгo 20 кілoмeтрів від Києвa, тoж відмoвки чeрeз дoвгу тa виснaжливу дoрoгу нe приймaються. Oсь 5 чудoвиx slow living ідeй, які дoпoмoжуть вaм нaбрaтися сил тa нaтxнeння к усіx своїх цілей.

Попаритись у чані під відкритим небом

Ви розслабляєтесь в гарячій воді, вдихаєте рафинированный аромат цілющих трав та милуєтесь лісовим краєвидом — кажуть, що в чані готелю «Бобриця Участок» навіть период сповільнюється. До СПА-комплексу лезть також і сауна, а після сеансу в кімнаті відпочинку нате вас чекатиме запашний карпатський чаепитие з медом. Якщо практикувати такий релакс систематично, ви зможете відновити сили та підвищити імунітет.

Гуляти возьми свіжому повітрі

Незвичайне побачення з фотосесією біля лісу, довгі затишні розмови з друзями нате терасі біля озера, усамітнена вылазка-медитація на свіжому повітрі — держи природі можна втілити всё-таки те, на що бракує часу у місті. Тутешні пейзажі збирають сотні лайків, проте п’янке чисте повітря змушує забути ради соцмережі та гаджети — натура створила для нас дещо більш захоплююче. Или дихайте та вбирайте її красу очима.

Влаштувати перезавантаження

Штукенция зі звукоізоляцією та комфортна постіль оберігатимуть ваш міцний після прогулянки сновидение. Це чудове місце, щоб вволю виспатись, відпочити від шуму великого міста та згадати ради свідоме ставлення — до самого себе та природи. В готелі використовують сонячні батареї, пропонують органічну косметику в багаторазових рефілах та зарядки в (видах електромобілів. Ще шелковичное) дерево сортують сміття, безлюдный (=малолюдный) використовують пластик, а воду в номери приносять у скляних пляшках. До самого речі, нещодавно «Бобриця Доза» увійшла накануне списку фіналістів премії International Hospitality в категорії «Кращий еко готель».

Спробувати кухню рівню Мішлен

У ресторані KOMMUNA Kitchen бери «Дачі» мастер-інноватор Олександр Цвігун пропонує сучасний погляд сверху традиційну українську кухню. Овочі та валюта вирощують у теплиці, а сири купують у місцевих фермерів. Александра готує з локальних сезонних продуктів, проте використовує інноваційні техніки та сміливо експериментує з новими смаками, які можна спробувати тільки тогда. Радимо скуштувати вареники з сомом холодного копчення, гречане морозиво з гречаними вафлями та трюфельною карамеллю.

Відчути краски подорожей без польотів

Если вам не вистачає часу в повноцінну подорож з перельотом, достатньо витратити півгодини возьми дорогу з Києва предварительно «Дачі». У готелі 17 дизайнерських номерів у мінімалістичному скандинавському стилі: якщо любите Норвегію, обирайте часть-делюкс з каміном та лісовим краєвидом, а якщо надаєте перевагу естетиці Балі, вы сподобається номер з ванною у центрі кімнати, натхненний острівним дизайном.

Вирушайте в «Бобрицю Дачу» з партнером, компанією друзів или наодинці — на) этом месте час тече повільніше, а неясный — спокійніший, тутовник усе приносить задоволення, а відпочивати можна после вашими правилами 7 днів получай тиждень.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.